Facebook

Newsletter

Chcete, aby Vám novinky chodili na Váš email? Přihlašte se k odběru!

Ceny zboží:

Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách HitAndRun jsou koncové ceny včetně DPH. Prodejní ceny zboží jsou platné pro den, ve kterém byla objednávka učiněna. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím těchto stránek je nové a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Objednávka zboží odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednání s nákupním řádem HitAndRun.cz. Po odeslání objednávky se zákazníkovi automaticky odešle kopie objednávky na jeho e-mailovou adresu. Součástí objednávky bude také číslo objednávky, které je nutné uvádět při komunikaci s námi. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky, nebo nedorazí kopie objednávky na zadaný email, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte na emailové adrese info@hitandrun.cz . Dotazy na Vaše případné dotazy rádi zodpovíme.

Dodací lhůty zboží:

Obvyklá doba dodání je 4 - 10 pracovních dnů. Pokud není na skladě je dodací lhůta zhruba 3 týdny O přesné době dodání bude zákazník informován telefonicky nebo emailem, který je nutný zadat do objednávkového formuláře. 

Platba a distribuce zboží:

Objednané zboží je možné zaplatit tímto způsobem: Platba převodem na účet - platbu za zboží je možné poslat převodem na náš účet vedený u Fio bank, a.s. 2200412703/2010 , jako variabilní symbol se uvede číslo objednávky (získáte v potvrzovacím e-mailu). Zboží bude expedováno ihned po obdržení platby na doručovací adresu zákazníka. Případně zvolit metodu platby hotově při převzetí nebo dobírkou u vybrané dopravní společnosti.

Ceník dopravného a balného:

Balné je vždy ZDARMA. Cena za dopravu je připočtena k hodnotě objednávky. Cena dopravy je kalkulována vždy ze hmotnosti zásilky a je vyčíslena u konečně objednávky. Orientační ceny za dopravu do hmotnosti 20kg: GLS -  85Kč vč. DPH. Ceny dopravy jsou platné pro ČR. viz. tabulka hmotnosti a cena za přepravu. Dobírka 140Kč vč. DPH.

Navrácení zboží:

V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.6 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně obalu a veškerého příslušenství spolu s doklady o nákupu zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů. Zákazníkovi bude uhrazena plná kupní cena zboží a to převodem na účet ve lhůtě stanovene pro vrácení peněz. Vracíme plnou kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravné. Zboží prosíme neposílejte na dobírku, dobírkové zásilky nemohou být převzaty z důvodu překontrolování stavu zboží. Vrácení peněz: Pokud bude potřeba vrátit zákazníkovi peníze ať již za zrušenou objednávku, vrácenou objednávku nebo za reklamaci, stane se tak ve lhůtě 14 dnů od vzniku nároku na vrácení peněz a výhradně převodem na účet zákazníka. Požadavek na vrácení peněz evidujeme až po přijetí vráceného zboží na adresu provozovny. Prosíme, vždy uvádějte číslo účtu na který mají být peníze poslány.

Výměna zboží:

Informujte u jakého zboží požadujete výměnu a za jaké. Uvádějte také číslo účtu na které Vám vrátíme peníze pokud požadovaná velikost nebude k dispozici. Požadavky na vrácené zboží jsou u výměny stejné jako pro vrácení zboží. Tj. zboží nesmí být použité a musí být zasláno v originálním obalu s příslušnými doklady. Vyměněné zboží posíláme zákazníkovi zdarma.

Uplatnění reklamace:

Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na Vaše náklady na adresu provozovny a do zásilky přibalit reklamační list. Reklamační list musí obsahovat Vaše kontaktní údaje, název zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Uvádějte, prosím, Vaše telefonní číslo a e-mail, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu reklamace. Při uplatnění reklamace je nutné doložit: doklad o nákupu zboží (případně kopie) záruční list (pokud byl vystaven) Zboží musí být vráceno včetně veškerého dodaného příslušenství. Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku a mělo by být zabaleno v originálním obalu. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů. Reklamace nelze uplatnit, pokud je zboží mechanicky poškozeno vinou kupujícího nebo jinou osobou, která jej užívala. Opravené zboží Vám bude zasláno na naše náklady (balíkovou službou) nebo po telefonické dohodě je možné zboží osobně vyzvednout. Ochrana soukromí: Prohlašujeme, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnutá využijeme výhradně k Vaší identifikaci v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám vyjma údajů nutných k zpracování a doručení objednávky.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo problém, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Tým Hitandrun
O Hit and Run

E-shop Hitandrun nabízí moderní tréninkové pomůcky pro hokejisty všech kategorií a v každém věku. Velká část nabízených produktů byla vyvinuta ve spolupráci s hráči NHL a používají se v nejmodernějších tréninkových centrech na ledě i mimo něj. Značky jako EZ goal, HockeyShot, Ezpuck, Slideboards, Green Biscuit jsou zárukou vysoké kvality s řadou patentů, které u jiných produktů nenajdete. Tým Hitandrun je složen z aktivních sportovců a většina z nabízených produktů byla naším týmem testována. Díky osobním zkušenostem jsme Vám připraveni odborně poradit a doporučit vhodné pomůcky pro Váš trénink.

» více o nás

Napište nám

info@hitandrun.cz

Telefon:+420 728 617 092